GAS-POŻ
GAŚNICE

GAŚNICE

Gaśnice proszkowe typ "z" BC i ABC

Przeznaczone do gaszenia pożarów grupy BC i ABC (w zależności od stosowanego proszku). TYP: GP-1z, GP-6z, GP-9z, GP-12z – wyposażone w nabój z ładunkiem CO2 oraz wąż gumowy zakończony zaworem odcinającym. Każda gaśnica wyposażona jest w łatwy do montażu wieszak. Możliwość wielokrotnego napełniania. Specjalna wersja gaśnic dla przemysłu wydobywczego. Zróżnicowanie pojemności gaśnic pozwala na ich wielorakie zastosowanie. Są szczególnie zalecane do zabezpieczenia różnych typów samochodów, garaży, warsztatów, magazynów, hal przemysłowych, statków, podziemnych wyrobisk górniczych, zakładów energetycznych i chemicznych, biur, hoteli i mieszkań.

Gaśnice śniegowe typ BC

Przeznaczone do gaszenia pożarów grupy BC, wykonane na bazie butli wysokociśnieniowych. Zalecane do stosowania w energetyce, lakierniach, magazynach, stacjach benzynowych, halach przemysłowych. Rozprężający się środek gaśniczy CO2 działa oziębiająco na płomienie i konstrukcje palące się odcinając jednocześnie dopływ powietrza do źródła ognia.

Gaśnica do gaszenia sprzętu komputerowego

Przez wiele lat najskuteczniejszym środkiem gaśniczym był halon. Jednak ze względu na zagrożenie dla warstwy ozonowej wprowadzono zakaz stosowania halonów. Odtąd naukowcy na całym świecie poszukują środków o zbliżonych do halonu właściwościach. W związku z powyższym proponujemy nowe na polskim rynku urządzenie o nazwie SUG 1x ze środkiem gaśniczym dwutlenku węgla

Gaśnica samochodowa

Proszkowa gaśnica samochodowa przeznaczona do gaszenia pożarów grupy B i C. Zalecana jest do stosowania w samochodach osobowych. Wyposażona jest w manometr i zawór szybkootwieralny. Istnieje możliwość wielokrotnego napełniania.

Gazy techniczne

Dwutlenek węgla
Tlen
Acetylen
Argon
Hel
Stacja LPG
Propan / Butan

Artykuły P. POŻ

Gaśnice
Agregaty gaśnicze
Koce gaśnicze
Oznakowanie ewakuacyjne
Szafki na gaśnice
Usługi

Usługi BHP

Szkolenia zakresu BHP
Obsługa BHP i doradztwo BHP

Dane kontaktowe

38-500 Sanok
ul. Piastowska 33
NIP: 687-137-21-85
Regon: 370548719

+48 13 463 65 04